Aktuality

Jsem zvyklá pořád něco psát pro ostatní, tak si to nemohu nechat ujít ani na vlastním webu :-) Zde tedy najdete zprávy o tom, na jakých projektech pracuji a třeba i něco ze zákulisí...


Učím se zdravit Zdař Bůh!


S hrdostí horníkům vlastní oznamuji, že jsem se stala šéfredaktorkou Hornických listů, časopisu Severočeských dolů. Zdař Bůh!

sd_dnt_zima.jpgPráce pro Hornické listy (a s nimi i pro Severočeské listy, vydávané důlní společností pro okolní obce) nepřišla z čistého nebe. S Lukášem Kopeckým a Rudou Kozákem z SD jsme se ‚namlouvali‘ docela dlouho. Každý rok přicházelo stále víc a víc práce pod heslem „Katko, my vám přidáme…“ Tak teď mi naložili! Čekají mne letos čtyři čísla Hornických listů a dvě čísla Severočeských listů. První už se rýsuje, já nasávám hornickou atmosféru a snažím se nebýt za pitomce. Neznám ale větší radost, než když si se zákazníkem ‚sedneme‘, oba nás práce baví a jdeme za výsledkem. Tohle jsem v obou zmíněných pánech našla. V takovém případě to musí dobře dopadnout. Píšu pro horníky! Kdo je víc!