Aktuality

Jsem zvyklá pořád něco psát pro ostatní, tak si to nemohu nechat ujít ani na vlastním webu :-) Zde tedy najdete zprávy o tom, na jakých projektech pracuji a třeba i něco ze zákulisí...


Den mezi kamiony


Jsou zákazníci, kterým psané slovo prostě nestačí. To samozřejmě není žádný problém, když máte ty správné přátele. S fotografem Danielem Šeinerem a Studiem Ponte Records jsme tak strávili celý den na mosteckém polygonu mezi kamiony. Majitel dopravní firmy Pinc s.r.o. chtěl zaznamenat, co pro své řidiče a jejich rodiny připravil.

pinc_polygon.jpg

S Tomášem Pincem, majitelem mostecké dopravní firmy, jsme už v minulosti spolupracovali, a to díky jeho angažmá v Yacht Clubu Baník Most, kterému jsem pomáhala s propagací.

Teď si mne Tomáš přizval do své firmy, abych mu pomohla s interní komunikací. Součástí toho byl i Den na polygonu, který zorganizoval jednak pro řidiče, ale také pro jejich rodiny, aby viděly, jak náročné je povolání kamioňáka.

O profesionální zachycení celého dne se postarali kameramani Studia Ponte Records Míry Kuželky a fotograf Dan Šeiner.

Výsledek? Uchozené nohy, spálená čela a tohle video.

Rozhodně ale nekončíme, protože jsme nasbírali spoustu skvělého obrazového materiálu. Chystáme další propagační videa a nový web.