Kdo jsem

Kdo jsemDělala jsem toho hodně. Vařila kávu, kalkulovala stavební rozpočty, prodávala med a stavebniny, psala zápisy představenstvu, vedla účetnictví… ale to vás asi nezajímá.

Svůj první článek jsem napsala ve 12 letech… a nepřestala jsem psát dodnes. Píšu ráda. Na gymnáziu jsem se naučila psát všemi deseti, takže mi to jde docela od ruky.

Než jsem přešla na druhou stranu hřiště – do oblasti public relations - strávila jsem spoustu let v médiích – v novinách, časopisech, v televizním zpravodajství Primy a Novy… Znám prostředí redakcí, práci novinářů a mám mnoho kontaktů. 

V roce 2006 jsem s tvrzením, že ‚kotel je velký hrnec‘, vyhrála výběrové řízení na tiskovou mluvčí teplárenské společnosti United Energy a dostala neopakovatelnou příležitost vybudovat komunikaci firmy od nuly. Od té doby už toho vím o energetice i ekonomice trochu víc, což dnes mohu využívat jako konkurenční výhodu. Energetika je dnes můj dominantní obor. V posledních letech nabrala obrovskou dynamiku, a to mě baví.

Mému nejstaršímu dítěti je už 24 let, jmenuje se www.e-region.cz a pořád se drží máminých sukní. S kolegou Luďkem Svobodou jsme z něj vychovali nejen nejstarší existující web v regionu, ale hlavně stránky plné pozitivních zpráv. Z toho se vyprofilovala další z mých specializací – turistika, cestovní ruch a volnočasové aktivity.

V roce 2013 jsem napsala pro Destinační agenturu Dolní Poohří svého prvního průvodce, zrodila se mnohaletá výborná a plodná spolupráce a ze mě se stal profesionální turista.

Pro své zákazníky chci vždy jen to nejlepší. Někdy pracujeme na projektu celý rok, někdy je to jen pár tiskových zpráv nebo článek na web. Vždy musí být texty na zakázku čtivé, pečlivě vystavěné, srozumitelné a napsané jazykem, kterému rozumí cílový čtenář.

Pokud máte co říct, ozvěte se, řeknu to za vás. A pokud máte pocit, že nemáte co říct, ozvěte se stejně, já něco najdu.