Aktuality

Jsem zvyklá pořád něco psát pro ostatní, tak si to nemohu nechat ujít ani na vlastním webu :-) Zde tedy najdete zprávy o tom, na jakých projektech pracuji a třeba i něco ze zákulisí...


Hraběnka od komína a další tipy z DoTeKu


Bývaly časy, kdy jsem byla v baru Docela velkého divadla v Litvínově jako doma. Příležitost si to zopakovat v rozhovoru pro časopis DoTeK byla vítaná. Bohužel venku řádil covid, takže divadelní bar byl dost jiný. Setkání s Janou Galinovou a Lenkou Lavičkovou mi to ale vynahradilo. A co dalšího se do letního čísla DoTeKu vešlo?

dotek_3_2021.jpgRozhovor s mými přítelkyněmi z divadla se odehrával ve zvláštní době, kterou nikdo z nás nepamatujeme. Divadlo zavřené, z baru se stalo skladiště kostýmů, improvizované studio a svačinárna pro herce. O tom všem jsme se bavily a taky o tom, jak Lenka fotila úžasné fotky do kalendáře United Energy na rok 2021.

Koukněte se na ni sami. https://setep.cz/novinky/dvojrozhovor-ze-zavreneho-divadla

Celý magazín DoTeK si můžete prolistovat zde. https://setep.cz/files/magazin/pdf/DoTeK_03-2021_web.pdf

Najdete v něm také fotku tramvaje, kterou nechala celou oblepit Severočeská teplárenská. Nevěřila bych, jak jsou ty tramvaje rychlé! Než jsem jí dohnala, vytáhla foťák a párkrát cvakla, byla na druhém konci města…

Zážitkem, který zahřál u srdce, byl výlet se seniory z Janova do zooparku v Chomutově i povídání s Mirkou Ondovou z mateřského centra Klubíčko v Litvínově. Ne moc pozitivní byl pak rozhovor o tom, že elektřina se nám brzo pěkně prodraží.