Aktuality

Jsem zvyklá pořád něco psát pro ostatní, tak si to nemohu nechat ujít ani na vlastním webu :-) Zde tedy najdete zprávy o tom, na jakých projektech pracuji a třeba i něco ze zákulisí...


Můj ideál? Upovídaný chlap s velkým autem


Martin Bareš mi padnul do oka na první pohled. Pořádnej chlap s velkým teréňákem (a kdo mě zná, ví, že mám pro velká auta slabost), kterému se pusa nezastaví. Prostě ideál na rozhovory. Je to už pár let, co mě za ním vyslali. Od té doby jsme těch rozhovorů už spolu udělali víc. O netradiční cestovce, o zdejší krajině, o Krušných horách, o práci v dole.

martin_bares_silvestr.jpgMartin Bareš je spolumajitelem trochu netradiční cestovky Offroadsafari. Přiváží na sever Čech lidi z celého světa, ale i domácí, a ukazuje jim v terénních autech, jak je to tu pěkné. Většina turistů, kteří už viděli Maledivy, Thajsko i Paříž, žasne. Tohle máme fakt doma? Martin toho hodně ví, je upovídaný, veselý, má nápady a těch teréňáků má víc. Prostě se mi líbí. Přivedl mě na pár míst, která jsem pak nabídla dalším turistům v průvodcích po Dolním Poohří.

Když Martin zase jednou zavolal s otázkou: Nenapíšeme něco?, přijela jsem na čaj do krytu Rico a výsledek si můžete přečíst v posledním čísle Magazínu krušnohorských obcí. Zamýšlíme se nad rozvojem turistiky v Krušných horách. Martin nabízí trochu jiný pohled, než mají starostové horských obcí. Inspiraci vidí v Německu, kde se naučili s turismem žít a kde na něm umí vydělat.

Co se dozvíte ještě? Jak to jednou bude vypadat pod horami, až skončí těžba, jak to bude letos s úpravami běžeckých tras v Krušných horách a co se hýbe v novoveském kostele. Tak horám zdar.