Aktuality

Jsem zvyklá pořád něco psát pro ostatní, tak si to nemohu nechat ujít ani na vlastním webu :-) Zde tedy najdete zprávy o tom, na jakých projektech pracuji a třeba i něco ze zákulisí...


Osm let profesionálním turistou


Destinační agentura Dolní Poohří měla narozeniny. Oslavila desáté výročí své existence. Na galavečeru v Kadani jsem chybět nemohla, protože to spolu táhneme už osm let. A ke kulatinám jsme s Lukášem Pichlíkem přichystali malou publikaci, která se za tím desetiletím ohlíží.

10let_turistou_2.jpgCo vlastně dělá Destinační agentura? K čemu je dobrá? A co tam děláš ty? Jestli vás tyhle otázky napadají, pak právě pro vás jsme tu publikaci dělali. Stručně a jednoduše popisuje nejvýznamnější aktivity agentury – například vydávání turistických průvodců a publikací, pořádání konferencí a zábavných, turistických a sportovních akcí pro veřejnost, komunikaci s médii a informování o dění v Dolním Poohří.

A co tam dělám já? Přece chodím na výlety :-) A pak z toho skládám ty průvodce a tipy! Jako je právě tenhle 10 let v Dolním Poohří, anebo spousta dalších, které najdete v mém portfoliu.

Současný ředitel agentury Lukáš Pichlík mě zdědil. A já jsem fakt ráda, že si mě nechal. Práce s ním a práce pro agenturu je prostě radost. Díky za těch osm skvělých let.